Studio 86, iç mimari danışmanlık, proje ve uygulama çalışmaları üreten bir tasarım ofisidir. Studio 86’nın faaliyet alanları arasında konut, ofis, perakende mağazası, restoran, otel gibi küçük ve büyük ölçekli projeler bulunmaktadır. Studio 86 tasarımını yaptığı mekan ve ürünlerde müşterinin istek ve ihtiyaçlarını saptayarak yenilikçi, fonksiyon ve estetiğin bir arada olduğu, doğaya saygılı, “insan” konforunu üst seviyeye taşıyacak projeler üretmeyi amaç edinmiştir.

Betül YÜCEEL ÇÖLOĞLU

Kurucu Ortak

2003-2007 yılları arasında Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nde lisans eğitimi aldı. Uluslararası tasarım anlayışlarını öğrenmek, farklı deneyimler edinmek amacıyla gittiği Londra’da Westminster Üniversitesi’nde içmekan tasarımı üzerine yüksek lisans eğitimi aldı. Özel sektörde edindiği iş deneyiminin ardından çalışmalarına kurucu ortağı olduğu Studio86 çatısı altında devam etmektedir.

Furkan ÇÖLOĞLU

Kurucu Ortak

2004-2009 yılları arasında Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı. Mezuniyet sonrası ürün tasarımı ve 3D görselleştirme projelerinde serbest çalışmalar yürüttü. Sektörün önde gelen bir ürün tasarım firmasında edindiği uzun soluklu deneyimin ardından çalışmalarına kurucu ortağı olduğu Studio86 çatısı altında devam etmektedir.

Asena GÜLLÜ

2008 yılında İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi, Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinden bugüne kadar birçok projede farklı görevler üstlenerek projeleri başarıyla tamamlamış, bünyemizde yer alan projelere de deneyimlerini aktararak ve geliştirerek mesleğine duyduğu heyecanı devam ettirmektedir.

Hande AYDOĞAN

TOBB Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimari ve Çevre Tasarımı bölümünden 2016’da lisans eğitimini tamamlamıştır. 2017 yılında Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsünde İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı yüksek lisans eğitimine başlamıştır. 2018 yılında bünyemizde çalışmalarına başlamıştır.